Grzegorz Serwin

Web Developer

O mnie

Nazywam się Grzegorz Serwin i jestem web developerem.

Z komputerami mam styczność odkąd pamiętam. Najpierw Atari, Amiga, Assembler procesorów Motorola 68000… A później?

Później, już poszło. HTML, CSS, PHP, JavaScript, MySQL, GIT, Photoshop, Responsive Web Design, WordPress, Joomla, Contao, PyroCMS… Zafascynował mnie Internet i jego możliwości. Nowe możliwości komunikacji, interakcji, marketingu.

Codziennie, na całym świecie, tysiące programistów wymyśla setki nowych rozwiązań i technologii. Śledzę je na bieżąco. Zdobywam wiedzę i umiejętności. Nie dlatego że muszę tylko dlatego, że chcę i że sprawia mi to przyjemność.

Zdobytą wiedzą staram dzielić się z innymi. Tworzę rozwiązania, które mają sprzedawać: notion.pl. Angażuje się w nowe projekty jako inwestor/udziałowiec: sayansi.pl.

Dobrze się czuję w XXI wieku. Nie boję się nowych wyzwań. Nie ograniczam się do utartych rozwiązań – prowadzę wiele własnych projektów. Sukcesy moich Klientów są moimi sukcesami, ale porażki – są tylko moje – na nich się uczę i dzięki nim jestem jeszcze lepszy.

Lubię pracować przy fajnych projektach. Lubię niefajne projekty zamieniać w fajne. Po prostu lubię Internet. To chyba moje hobby – bo nie mam innego. I dobrze mi z tym. W dziale Portfolio możesz zobaczyć wybrane projekty, które miałem przyjemność współtworzyć.

Nawet jeśli Cię nie zainteresowałem – zadzwoń lub napisz do mnie – bo Internet to nie wszystko 🙂

Pracowałem między innymi dla